چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

رویای ما لبخند شماست،لبخندی برای همه‌ ایران.ایجاد یک تجربه خوشایند برای همه مشتریان،مسئولیتی است که از ابتدای شروع کار مبنای تمام فعالیت های ما شد

ما اینجاییم تا با توسعه محصولات متنوع با محوریت تکنولوژی های تجارت الکترونیک،تجربه لبخند را برای همه مخاطبانمان فراهم کنیم

ما نهایت تلاش خود را میکنیم تا دارندگان خودروهای چینی،یک خرید سریع و آسان داشته باشند.به همین جهت تمامی قطعات یدکی این خودورها را به سبد محصولاتمان اضافه کردیم.

محصولات با کیفیت

به پاس اعتماد شما

47000
سفارش موفق

پشتیبانی و

مشاوره رایگان

180
تماس تلفنی به صورت روزانه

تنوع کالایی

تمایز در خرید

550
قلم جنس

بازدید از صفحات سایت

در سال 1402

9656
بازدید در ماه
چشم انداز ما

ایجاد دسترسی به طیف گسترده‌ای از قطعات

ارزش های ما

1.مشتری محوری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

2.شفافیت

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

3.مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون تیم مان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

4.چابکی

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

مشتری محوری

همراه بودن با مشتری

چابکی

وقت شما طلاست

شفافیت

خرید آسوده

مسئولیت پذیری

بسته بندی صحیح اجناس